Elektronické cenovky

Elektronické regálové etikety patria medzi progresívne technológie v maloobchodnom segmente. Obchodným spoločnostiam ponúkajú významné zjednodušenie náročného udržovania papierových regálových etikiet. Udržovanie ich správnosti tak, aby sa nestali zdrojom sťažností zákazníkov alebo dokonca postihu zo strany kontrolných orgánov, stojí mnoho úsilia. Ani pri dôslednej kontrole sa žiadny obchodník nevyhne chybám spôsobených ľudským faktorom.

Elektronické cenovky zaisťujú súlad cien a ostatných údajov medzi centrálnym systémom, pokladničným systémom a regálovými etiketami. Okrem cien dokážu súčasne zobraziť viac údajov, ktoré vyžaduje legislatíva (prepočet na mernú jednotku, menu), alebo ich vyžadujú iné procesy obchodníka (napr. čiarový kód na objednávanie z predajnej plochy, kontrolu ceny a pod.).

Koncepcia je založená na priamom ovládaní elektronických cenoviek centrálnym systémom. Zmeny na cenovkách sú realizované prostredníctvom wi-fi signálu, ktorý všetkým etiketám v predajni odovzdá nové dáta. Takto je možné zmeniť údaje na tisícoch elektronických cenoviek počas niekoľkých minúť. Tým výrazne šetrí čas personálu, ktorý sa tak môže venovať ďalším dôležitým činnostiam, napríklad pomáhať zákazníkom.

Samotné elektronické cenovky pracujú na princípe elektronického atramentu. Zobrazovanie informácií tak nespotrebováva takmer žiadnu energiu.

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2022 Created by people in ARSY line