Riadené skladové procesy

Pokiaľ v rámci svojich skladových operácii nevyužívate služby skladového systému (WMS, Warehouse Management System), zbytočne sa pripravujete o celý rad výhod. WMS riadi, kontroluje, spracúva a vykonáva akékoľvek logistické operácie a fyzické toky tovaru v sklade. Oproti neriadenému skladu prináša implementácia WMS významné zvýšenie produktivity práce, zníženie chybovosti, zníženie nákladov, zlepšenie kvality a ďalšie pozitíva.

Veľmi kvalitným logistickým nástrojom z kategórie WMS je modul G.O.L.D Stock. Ten je určený maloobchodným, veľkoobchodným, logistickým a distribučným spoločnostiam. Vďaka modulu G.O.L.D. Stock je zaistený hladký priebeh spracovania a optimalizácie plnenia zákazníckych objednávok, ako aj celkové zvýšenie spoľahlivosti naprieč skladom od príjmu po expedíciu.

Jadro skladového systému, modul G.O.L.D. Stock, je možné okrem toho doplniť o rad ďalších nadstavbových modulov. Napríklad G.O.L.D. Radio umožňuje riadenie skladových operácií pomocou rádiofrekvenčných terminálov (RTF), G.O.L.D. Vocal slúži na zavedenie hlasového riadenia skladu. Vďaka tomuto riešeniu tak odpadá nadbytočná administratíva a nutnosť práce s papierovými dokladmi.

Skladový systém G.O.L.D. Stock zaisťuje nasledujúce procesy:

  • príjem, kontrola a naskladnenie tovaru,
  • vychystanie tovaru,
  • štandardné a urgentné doplňovanie do vychystávacích zón,
  • kontrola tovaru a expedícia, tlač štítkov,
  • organizácia skladu (depoty, skladovacie zóny, mapa skladu),
  • sledovanie základných skladových ukazovateľov (naplnenosť skladu, …) a produktivity – príjmu, vychystávanie, vodičov FLT atď.

Referencie:

WMS G.O.L.D. Stock používa široké spektrum zákazníkov od menších, s jedným skladom s 2-3 000 m², až po veľké korporácie s mnohými distribučnými centrami (Auchan, Carrefour, Casino, Migros, Mercator, LeClerc, Smart & Final atď.). V Českej republike a na Slovensku sme implementovali G.O.L.D. Stock/Radio okrem veľkých skladov AHOLD Czech Republic, a.s., Tesco Stores SR, a.s., tiež v stredne veľkých skladoch napr. pre DATART INTERNATIONAL, a.s., DLC Napajedla a.s., 101 Drogerie či U.T.C., spol. s r.o.

Skladový systém G.O.L.D. Stock je celosvetovo úspešne v prevádzke vo viac než 600 skladoch, predstavujúcich skladovú plochu o výmere 3,5 mil. m2 . Takmer bez výnimky sú to implementácie v malo/veľkoobchodných firmách a logistických spoločnostiach.

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2022 Created by people in ARSY line