U&SLUNO v kocke

KTO SME & ČO VIEME

Sme moderná, dynamická a projektovo riadená spoločnosť. Patríme k popredným poskytovateľom informačných technológií a poradenských služieb pre oblasť obchodu, logistiky a distribúcie. Prinášame inovatívne riešenia s dôrazom na vysokú pridanú hodnotu a rýchlu návratnosť investície. Našou špecializáciou je najmä optimalizácia manažérskych a riadiacich postupov, centrálnych a obchodných procesov, logistických a distribučných operácií. Zameriavame sa na zvyšovanie výkonnosti a efektívne využívanie IT technológií v týchto oblastiach a zároveň hľadáme cesty vedúce k zníženiu nákladov na ich prevádzku.


SKÚSENOSTI & PREHĽAD

Našou silnou stránkou je vysoká profesionalita tímu špecialistov a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Máme skúsenosti a znalosti získané z vedenia a realizácie mnohých projektov lokálneho a medzinárodného rozsahu. Okrem toho kladieme veľký dôraz na profesijný a osobný rozvoj zamestnancov, na ich vzdelávanie a rozhľad v odborových aj technologických trendoch. To všetko je dôležité preto, aby dokázali presne porozumieť potrebám a cieľom klientov a nájsť optimálne riešenie na mieru ich podnikania, plánom alebo požiadavkám a aplikovať ho v rámci najvyšších štandardov .

Pôsobnosť spoločnosti prekročila už pred mnohými rokmi hranice Českej republiky. Svoje služby poskytujeme aj na trhoch Slovenska, Chorvátska, Poľska, Maďarska, Ukrajiny, Kazachstanu a Ruska. Poznáme špecifiká a odlišnosti jednotlivých prostredí a vieme realizovať náročné projekty v cudzojazyčných a odlišných legislatívnych aj podnikateľských podmienkach a rýchlo reagovať na prípadné zmeny.

SPOLUPRÁCA & PARTNERSTVO

Uvedomujeme si aký dôležitý prvok pre dodávky kvalitných integrovaných i samostatných riešení predstavuje spolupráca s partnermi. Neustále preto rozvíjame vzťahy s partnerskými firmami a organizáciami , a to najmä v oblastiach technológií, hardvérového vybavenia a softvérových aplikácií. Sme držiteľmi certifikátu Oracle GOLD, čo nás radí medzi špecializovaných partnerov s garanciou najvyššej úrovne poskytovaných služieb.

ZÁVÄZKY & CIELE

Svojim zákazníkom dodávame také riešenia, ktoré sú podporou a hnacím motorom pre ich podnikanie, optimálnym nástrojom na dosiahnutie stanovených cieľov, maximálnej výkonnosti a trhovej konkurencieschopnosti.

Našou trvalou ambíciou a záväzkom je byť dobrým a spoľahlivým partnerom, garantom kvality, stability a pokrokovosti v IT.

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2022 Created by people in ARSY line