B2C riešenie

E-commerce predstavuje jednu z ďalších oblastí rozširujúcich obchodníkove možnosti komunikácie so zákazníkom - či už s koncovým zákazníkom (B2C prístup), alebo ďalším obchodníkom (B2B prístup). Pre tieto dva typy zákazníkov je nevyhnutné zvolenie správnej politiky prístupu - B2B zákazníci potrebujú najmä prehľadný systém, ktorý im umožní nakúpiť požadovaný tovar rýchlo a bez zbytočných prieťahov, v prístupe ku koncovým zákazníkom (B2C prístup) je však väčšinou viditeľná snaha ponuky ďalšieho, súvisiaceho tovaru. Sila nášho riešenia Menea spočíva okrem iného v tom, že okrem podpory samostatného B2C, resp. B2B riešenia, umožňuje tiež viesť paralelne oba tieto prístupy sa zachovaním rozličného postoja k obom typom zákazníkov. Koncoví zákazníci nemôžu pracovať v B2B časti a obrátene.

B2C časť riešenia Menea môže slúžiť nielen ako klasický e-shop určený na nákup tovaru koncovým zákazníkom, ale aj ako rezervačný systém, prípadne ako katalóg tovaru. V týchto dvoch režimoch má systém podobné funkcie ako bežný e-shop, ale bez možnosti objednávania. V rezervačnom systéme je výstupom len zablokovanie tovaru a vlastné zakúpenie tovaru prebieha fyzicky v kamennom obchode. Katalóg tovaru slúži len na prehliadanie tovaru a na zobrazenie detailov artiklov (ceny, dostupnosť a pod.).

Vzhľad obrazovky a funkcie sú vždy určené požiadavkami obchodníka. Samozrejmosťou je responzívny dizajn e-shopu, ktorý umožní prístup nielen zo stolových počítačov, ale zabezpečuje aj optimálne rozloženie stránok pri prístupe z mobilných zariadení.

Riešenie Menea predstavuje mix redakčného systému a dynamického e-shopu, čo obchodníkovi umožňuje samostatne vykonávať drobné zmeny v rámci systému - od správy artiklov, užívateľov a zákazníkov až po členenie artiklov do sortimentných skupín.

Tento systém používa už štyri roky spoločnosť MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. a METRO Cash & Carry SR s. r. o., ďalej spoločnosť U.T.C., spol. s r.o. (od roku 2012) a po novom od tohto roku (2015) tiež spoločnosti HORNBACH BAUMARKT CS spol. s r.o. a UNI HOBBY, a.s.

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2022 Created by people in ARSY line