Darovanie krvi

Máme za sebou ďalšiu príjemnú návštev Krevního centra FNO. Tentoraz sme si vyhradili voľný čas na celé dopoludnie. Nečakalo nás totiž len darcovstvo krvi, ale aj exkurzie samotného centra. Hneď pri vstupe sa nás ochotne ujal personál, ktorý nás zasvätil do celého procesu. Vysvetlil nám napríklad, prečo je dôležité darovať krv, ako sa získavajú potrebné zložky krvi a aké osoby najviac potrebujú pomoc druhých. Po zaujímavom úvode sme sa hromadne presunuli o pár poschodí vyššie do miestnosti, kde sa skladuje krv. Tu nám bol vysvetlený kompletný proces skladovania krvi a tiež jeho úskalia. Vedeli ste napríklad, že krv uskladnená v špeciálnom skladovacom boxe vydrží iba 5 týždňov?

Image title

Image title

Image title

Po exkurzii na nás čakal zmysel celej návštevy - darovanie krvi. Celkom 7 odvážlivcov ľahol na lôžka a bezplatne darovalo krv.

Týmto by sme chceli poďakovať všetkým dobrovoľníkom za pomoc a personálu  Krevního centra FNO. za ukážkový prístup.

Image title

ĎAKUJEME!

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line