Tlačové riešenia

Riešenie na generovanie tlačových zostáv slúži aplikáciám na zaistenie výstupu dokladov na tlačiareň. Nástroj BI Publisher, ktorý používame na zabezpečenie tlačových výstupov, je platformou na vytváranie a správu interaktívnych aj statických dokumentov. Je efektívnym nástrojom, ktorý zvládne vygenerovať veľké množstvo výstupov s malým vplyvom na systém. Reporty sú vytvárané v jednoduchom editore samotného nástroja. Túto činnosť môžu vykonávať vyškolení správcovia na strane zákazníka, účasť dodávateľa nie je obvykle nutná. Systém vykonáva verzovanie vytvorených reportov, čo umožňuje v budúcnosti sa vrátiť k predchádzajúcej podobe (napr. vianočné a bežná verzia faktúry). Nástroj má tiež možnosť jednoduchej distribúcie reportov, napr. mailom určeným pracovníkom.

V BI Publisher je umožnená konsolidácia dát z rôznych zdrojov - napr. z centrálneho systému, riadeného skladu, reklamačného portálu a podobne. Výsledkom je tlačový alebo interaktívne report. BI Publisher má často úlohu ako generátor tlačových výstupov, slúži teda k automatickej tlači dokumentov, napríklad faktúr, dodacích listov alebo reklamačných protokolov. Vďaka možnostiam formátovania textov, tabuliek, obrázkov a čísel vyzerajú výsledné tlačové výstupy profesionálne.

V rovnakom nástroji spoločnosti Oracle môžeme zobrazovať jednoduché analýzy a reporty. Cez webové rozhranie alebo obrazovku smartfónu zobrazíme report užívateľom, ktorí ho majú vidieť. Dáta sú tak k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek pri zachovaní pravidiel bezpečnosti. BI Publisher ponúka tiež možnosť čerpania dát z vlastného dátového skladu. Vďaka tejto vlastnosti je možné vnímať toto riešenie tiež ako jednoduchý manažérsky informačný systém. Pre spoločnosti, ktoré nechcú alebo nepotrebujú investovať do kompletného BI nástroja, môže BI Publisher predstavovať optimálne riešenie.

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2022 Created by people in ARSY line