• Úvod
  • Aktuality
  • Albert aj vďaka U&SLUNO ponúka čerstvejší sortiment

Albert aj vďaka U&SLUNO ponúka čerstvejší sortiment

Koncom mesiaca august bola úspešne dokončená implementácia inovovaného objednávkového systému GOLD CAO v posledných predajniach Albert spoločnosti Ahold. Inovovaný objednávkový systém bol obohatený o možnosť objednávania sortimentu čerstvých potravín (ovocia- zeleniny, mäsa, rýb a teplého pultu) .

Plošná implementácia inovovaného systému a školenia zamestnancov na predajniach Albert prebiehali v niekoľkých vlnách. V júni sme sa zamerali na veľké hypermarkety a od polovice júla sa začalo masívne školenie a nasadenie kompaktných hypermarketov a supermarketov. Týždenne sa školení zúčastnilo cez 200 užívateľov a nasadzovaných bolo 40 až 60 predajní.

Implementácia inovovaného systému GOLD CAO priniesla predajniam reťazca hypermarketov Albert celý rad výhod. Medzi tie hlavné patrí zjednotenie objednávkových nástrojov vo všetkých hypermarketoch, nová podpora objednávok v infoportále a ALPSe, možnosť upravovať návrhy objednávok už pred šiestou hodinou, či automatické generovanie návrhov objednávok presne podľa objednávkového plánu. Zatiaľ čo predtým bolo nutné zadať ručne celú objednávku podľa tlačeného návrhu do systému APLS alebo GOLD shop, teraz stačí len upraviť návrhy, s ktorými predajňa nesúhlasí, objednávku potvrdiť do požadovaného času a GOLD CAO ju odošle na spracovanie. V nasledujúcich mesiacoch bude prebiehať finálne ladenie objednávkového systému na základe výsledkov kľúčových ukazovateľov a spätnej väzby z predajní.


10. 9. 2015

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line