• Úvod
  • Advent plný KŘÍDLENÍ

Advent plný KŘÍDLENÍ

Sme hrdí, že vás môžeme informovať, že aj tento rok sme hlavným partnerom projektu Křídlení a zapojili sme sa opäť aj do Adventu plného Křídlení. Predovšetkým chceme poďakovať všetkým kolegom, ktorí sa aktívne zúčastnili Tyrkysové zbierky a v spolupráci s Dopravným podnikom Ostrava vyberali príspevky pre KŘÍDLENÍ nadačný fond. Konečnú sumu pomohli zaguľatiť primátor mesta Ostravy Tomáš Macura a riaditeľ DPO Daniel Morys svojimi osobnými darmi. Aj vďaka ich prispenia bolo vybraných 100 000 CZK pre priamu podporu neziskových organizácií.

Image title

Vo štvrtok 29. novembra sa konal už tradičný Advent plný Křídlení. Oproti rokom minulým nám už akcie narástla do obrovských rozmerov a program začínal hneď ráno. Celý deň bol viac ako zaujímavý, plný odborných workshopov a inšpiratívnych osobností. Možnosť nakúpiť drobné darčeky ponúklo v popoludňajšej časti programu viac ako 50 neziskoviek do projektu zapojených. V rámci Adventu prebehla aj dražba krásnych predmetov, ktorá priniesla neziskovkám ďalších takmer 80 000 CZK.

Image title

Aj tento rok sme vybrali pre podporu niekoľko konkrétnych projektov. Na jar sme vytvorili nové webové stránky pre spolok ADAM. V septembri sme odovzdali notebook všeobecne prospešnej spoločnosti Dlaň životu. Jej riaditeľka pani Marcela holeňová si ho vyzdvihla u nás vo slun. V rámci Adventu plného Křídlení sme vybrali pre našu podporu projekty Aj autista môže byť turista a Štyri ženy v chalupe. Celkovo sme prispeli sumou vo výške 100 000 Kč.

Image title

Samozrejme pravidelne podporujeme aj iné projekty a združení a sme radi, že môžeme pomáhať a vracať dobro aj touto cestou!

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line