3D/2D vizualizácia skladu pre Tesco

Spoločne s členmi BSD Tesco tímu sme sa na základe ich zadania podieľali na vývoji zaujímavej aplikácie na grafické zobrazenie mapy skladu. Na žiadosť klienta sme uskutočnili vývoj podľa zadaných parametrov, modul je pritom koncipovaný ako súčasť reportovacieho systému DC portál.

Zamestnanci skladov Tesco môžu vďaka našej novinke prechádzať grafickými vizualizáciami svojich pracovísk, farebne filtrovať jednotlivé pozície modelu podľa zadaných parametrov (napr. podľa obchodnej štruktúry tovaru, hmotnosti alebo objemu produktov), mať lepší prehľad a dosahovať vyššiu produktivitu práce. Výstupy je možné totiž ľahko použiť na efektívnu reorganizáciu skladu a na optimálne rozloženie skladových zásob.

Celý model je napojený na jednotlivé databázy ORWMS a preto vždy ponúka dáta o položkách v reálnom čase. V súčasnosti prebieha pilotné testovanie v distribučnom centre v Kralupoch. Riešenie bude následne implementované aj do ostatných skladov v CZ, SK, PL a HU.

13. 10. 2015

Máte záujem o viac informácií?Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie

Sme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa našej spoločnosti, aktivít, ponúkaných riešení a produktov a podať Vám maximum informácií. Neváhajte nás kontaktovať, naše služby sú tu pre Vás.

Telefonický kontakt: +420 596 101 511

Kontaktný formulár

Nahor

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line